0543-271-22-44 0532-528-33-65 0312-278-40-87

Img

Hakkımızda

       

  Ankara Ostim Parsiyel Taşıma Ambari Olarak Nakliyat Firmaları arasında en doğru firmadır. Doğru firma ise sigortalı çalışan sözleşme yapan firmadır. Sigorta ve sözleşmenin anlama ise, taşınan tüm eşyalarının hukuksal güvence ile garantilenmesidir. Olası kaza ya da hasar durumunda, kaza ya da hasara uğrayan eşyanızın sigorta tarafından karşılanacağının belge altına alınmasıdır.
İstanbul, İzmir, Konya, Bursa, Trabzon, Erzurum, GaziAntep ,Kahraman Maraş , Mersin Adana, Antalya, Diyarbakır veya tüm illerimizden parça başı eşya nakliyat ihtiyacınızda veya Ankaradam tüm kentlerimize parsiyel nakliyat ihtiyacınızda her daim, nakliyat firması bulmanız mümkündür. ülkemizde en yağın nakliyat yöntemidir, parça başı eşya taşımak. Ne var ki en sorunlu, mağduriyeti, kaybı en fazla olan taşınma yönteminin de en başında gelir. Birkaç ailenin ve ya yurttaşın eşyaları tek araçta toplandığından genelde istiflenme acemice yapılır. Karışıklık oluşur. Karışıklığın içinden çıkılamaz.

Ankara Ostim Parsiyel Taşıma Ambari karışıklığın önüne en başta, paketleme esnasında geçer. Tespitli eşyaları, sigortalar, doğru paketler, indirilme yer bölge ve konumuna göre, araca istifler. Her yurttaşın eşyasını ayrıca, istifler. Karışmanın önüne geçer. Ola ki karışma durumunda kayıp olan eşyayı sigortadan karşılar. Yurttaşın zarara uğramasına asla izin vermez.
Ankara Ostim Parsiyel Taşıma Ambari fiyatları, diğer nakliyata göre daha ekonomiktir. Şehirlerarası nakliyatta kullanılan bu yöntem de, maliyet bir nevi, eşya yoğunluğuna göre, taşınan yurttaşlar arasında paylaştırılır. Haksızlık olmaması için genelde, eşya niteliği, ambalajı, kapladığı alan göre, parça başı fiyat sunulur. Vatandaşa cazip gelen de budur.
Yurttaşlarımızın bilinçli ve ayık olması gereken asıl durum parsiyel korsan taşıma firmalarıdır.Ankara Ostim Parsiyel Taşıma Ambari olarak Zira, korsan eline düşen eşyanızın, sigortası da güvencesi de yoktur. Firmanın kendisi zaten korsandır. Korsan nakliyat yapanlar, sıklıkla parça başı nakliyatı tercih etmekte, yurttaşa karşı sorumluluğu bu yöntem ile ortadan kaldırmaktadır. Korsanlar için at oynatacakları meydan parsiyel eşya taşıma meydanıdır. Korsanların dümenine gelmemek için ayık, olmanızda, sigorta ve sözleşme yapmanızda yüzde yüz fayda var.

Ankara Ostim Parsiyel Taşıma Ambari Türkiye ve Ankara Nakliyat sektörü oldukça yaygındır. özellikle ekonomik bir yöntem olduğundan çok sık kullanılmaktadır. Şehirlerarasında birkaç kişin veya birkaç ailenin eşyası, aynı araca konularak taşınma yöntemidir parsiyel taşınma. Bu nedenle ekonomiktir. Fakat eşyalrın karışma ihtimali, yine diğer aile ya da kişilerin taşınma süresini bekleme den kaynaklı zaman kaybı gibi olumsuzluklarda yaşanabilmektedir.
Parsiyel taşınmanın önemli sayılabilecek detayları vardır. öncelikle mutlaka sigortalı olmak durumdadır. Eşya güvenliği risklidir. Zira birkaç ayrı kişi ya da kişilerin eşyası ile taşınmaktadır.
Eşyaların doğru paketlenmesi önemlidir. Zira doğru paketlenmediğinde karışma ihtimali daha bir artmaktadır.
Araçta istiflenmesi de paketleme kadar doğru yapılmak durumundadır. Aksidurumda araçta kimin eşyası nerede bulunamaz hale gelir.
AAnkara Ostim Parsiyel Taşıma Ambari da tüm detaylı bilgilere firmamızdan ulaşmanız mümkndür.
 

ImgImg